30 let UNIKOM Autosalon Škoda

Když víte, co vám sedí

Kamiq

PORADÍTE SI S NÍM

KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu ŠKODA oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní.

Více o designu

BEZPEČNÉ ÚTOČIŠTĚ

Stejně jako u každého jiného vozu značky ŠKODA je také u vozu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systémů, např. asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist).

Více o bezpečnosti
601 100 Kč

stav
Nové
motor
1,5 TSi, 110 kW
prevodovka
7°AP (DSG)
palivo
Benzín

Oranžová Phoenix metalíza, interiér černý , 16" litá kola Orion Příplatková výbava: Rezervní ocelové kolo (neplnohodnotné), Příprava pro tažné zařízení, Infotaiment Bolero 8", Černě probarvené díly na náraznících, Dvouzonová klimatizace Climatronic, SUNSET......

687 900 Kč

stav
Nové
motor
1,5 TSi, 110 kW
prevodovka
7°AP (DSG)
palivo
Benzín

Oranžová PHOENIX metalíza, černé sportovní doplňky, interiér černý - sportovní sedadla, 17“ litá kola BI - LED přední světlomety s funkcí adaptivního svícení a Corner fcí, animovaným ukazatelem směru a LED denní svícení, LED mlhové světlomet, TOP LED zadní světlomety s animovaným ukazatelem směru Sportovní sedadla, sportovní kryty pedálů, černý strop, volba jízdního režimu, střešní nosič černý matný, bez chrom.lišt kolem oken, černé díly na náraznících.