Autosalon Škoda Kutná Hora

Jsme nově otevřený autorizovaný autosalon ŠKODA Kutná Hora. Již 12 let náš profesionální tým provádí servis ŠKODA, prodává auta této značky a také provádí prodej náhradních dílů ŠKODA.

Jako autorizovaný obchodník nabízíme prodej aut ŠKODA za skvělé ceny a k tomu další doplňkové služby, jako je Vám poskytovaná pomoc s výběrem pojišťovny a nabídka služeb financování nových vozů a to jak na úvěr, tak také na leasing. Při výběru Vám bude k dispozici náš ochotný a vyškolený personál, který Vám pomůže vybrat vůz přesně podle Vašich představ, aby Vám plně vyhovoval. Dále prodáváme originální náhradní díly ŠKODA, ale také neoriginální díly dalších značek, oleje Shell, pneumatiky či autobaterie. 

Co se týče servisních služeb, jako autorizovaný autoservis Vám poskytneme komplexní nabídku servisních služeb na vysoké úrovni díky našim výrobcem proškoleným mechanikům. Nabídnout můžeme nejmodernější diagnostické přístroje a zajištění náhradního vozidla během celé doby servisních oprav za zvýhodněnou cenu. V servisu Vám zajistíme přípravu a zajištění technické prohlídky a kontroly emisí, měření geometrie, celoroční údržbu klimatizací a další služby, jako je například vyřízení pojistné události a zprostředkování pojištění vozidel.

V neposlední řadě Vám také nabízíme jako autopůjčovna možnost zapůjčit si vůz značky ŠKODA. Ať už ho využijete k příjemnému výletu, či pracovní náplni, k dispozici jsou Vám naše profesionální služby za výhodné ceny. V případě potřeby zajištění náhradního auta v průběhu oprav v našem servisu Vám naše půjčovna aut nabízí zvýhodněné ceny pronájmů.

Naší prioritou je především kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi, který zajišťuje náš vyškolený a ochotný personál. Budeme potěšení, když nás navštívíte a sami se přesvědčíte o kvalitě našich služeb.  

 

 

                                         20150606-102638.jpg

Alisra